Ольга Сніцарчук розповіла, що на Суспільному буде замість «Теми дня»

Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» розповіла ведуча Ольга Сніцарчук.

«"Теми дня" вже не буде. Це не означає, що ми всі звільняємося й кудись ідемо, абсолютно ні. Буде реорганізація. Те, що зараз ви бачите, це напрацювання того, як буде виглядати інформаційний час. Наскільки я зрозуміла із презентацій, це буде ухил в інформаційне мовлення. Ми намагаємося виробити стратегію, як працювати в подальшому», – сказала вона.

За її словами, можливо, команда, яка зараз працює над «Темою дня», робитиме на Суспільному інформаційний вечір з іншою назвою

«Сподіваюся, що це буде те саме, що зараз глядач бачить, тільки в покращеному вигляді. Але як саме це буде, поки що невідомо», – зазначила пані Сніцарчук.

Вона розповіла, що інформаційний вечір можна збільшувати у хронометражі.

«Часом залишаються теми за бортом. Мали би бути журналісти, які роблять красиві інформаційні, аналітичні, бекґраундні сюжети. Мають бути матеріали, які розкажуть, чи щось подібне відбувалося у світі, на прикладі яких країн, як вони вирішили такі проблеми. Щоб робити різносторонньо, для цього потрібен ресурс. Не знаю, чи буде він із 1 січня», – вважає ведуча.

Нагадаємо, суспільно-політична програма «Тема дня» стартувала на Суспільному з ведучим Данилом Мокриком у вересні 2017 року. Тоді вона виходила в пряму ефір по буднях о 18:45 і тривала 15 хвилин. Через місяць, у жовтні, до команди Суспільного приєдналася Ольга Сніцарчук і тиждень через тиждень чергувалася з Данилом Мокриком.

Згодом хронометраж програми збільшили до 27 хв. В інтерв’ю «Детектору медіа» Данило Мокрик сказав, що йому інколи бракує часу, а інколи навіть забагато. 

18 січня 2019 року в прямому ефірі після закінчення чергового випускуДанило Мокрик  сказав, що залишає посаду ведучого «Теми дня». Водночас він працював у програмі журналістських розслідувань «Наші гроші з Денисом Бігусом», тож через брак часу вирішив зосередитись на одній роботі. У програмі «Тема дня» на «UA: Першому» Данила Мкорика замінила Дарія Гірна.

Із квітня 2019 року програма триває з 18: 20 до 19: 26, виходить 2 великі інтерв’ю тривалістю 26-27 хвилин із включеннями експертів чи сюжетів відповідно до топ-теми.  

Додамо,  член правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ)  Ярослав Лодигін сказав, що  1 січня 2020 році «UA: Перший» вийде в оновленому форматі. Робоча назва оновленого каналу «Суспільне».

comments powered by Disqus