Олена Сікан очолила департамент закупівлі програмних прав Суспільного

Про кадрові зміни сайту «Детектор суспільного мовлення» сказала  виконавча продюсерка «UA: Першого» Ірина Бубнова.

«Зараз Олена вже штатний співробітник НСТУ — вона очолила департамент закупівлі програмних прав», – зазначила вона.

За словами виконавчої продюсерки «UA: Першого», Олена Сікан  як зовнішній консультант із закупівель у 2019 році та на початку 2020 року вела переговори щодо закупівлі закордонного контенту для Суспільного мовника. 

Завдяки Олені Сікан Суспільне придбало проєкти «Світова медицина», «Фермер шукає дружину», «Зелені міста», «Втеча до ідеального міста», «Хай-Тек (інноваційна) археологія» та інші. Рішення про закупівлю приймалося відповідно до внутрішніх процедур НСТУ. 

Нагадаємо, що Олена Сікан розповіла в інтерв’ю сайту «Детектор суспільного мовлення», що має 13-річний досвід роботи з контентом у комерційному телевізійному секторі. З 2007-го до 2018 року працювала на телеканалі «Україна». Спершу як продюсер розважальних, документальних та соціальних програм (куди також купували формати), а далі як начальник відділу виробництва проєктів, керівник напрямку продажів контенту (це інша сторона закупівель).

Із 2019 року вона співпрацювала як незалежний експерт із закупівлі та продажу телевізійного контенту та кінофільмів із провідними гравцями ринку — телеканалами та продакшен-студіями України та світу.

Ще у січні 2020 року вона сказала «ДМ», що з Суспільним теж співпрацює як експерт із закупівлі за відповідною угодою, тобто на той час це не була позиція у штаті компанії.

«Мені цікаво працювати із суспільним мовником, оскільки наші цінності збігаються. Передусім це — якісне зростання смаків українського телеглядача, різноманітний сучасний контент для всіх груп населення, ціннісно важливий та водночас легкий для сприйняття. Сподіваюся, ми будемо продовжувати співпрацю й надалі», – розповіла «ДМ» Олена Сікан.  

Додамо, член правління НСТУ, відповідальний за телевізійну платформу, Ярослав Лодигін розказував, що спеціаліста шукали довго і це було непросто. Відколи Оксана Сікан приєдналася до команди, суспільний мовник працює з мейджорами та представниками іноземних правовласників напряму, без посередників-дистрибуторів на території України або СНД (як це було раніше). 

comments powered by Disqus