Олег Сенцов стане гостем програми «Тема дня» на Суспільному

З Олегом Сенцовим спілкуватиметьсяведучий, продюсер суспільного телеканалу «UA: Крим» Осман Пашаєв. Про це повідомляє телеканал «UA: Перший».

«Усі п’ять років ми стежили за боротьбою Олега Сенцова в російському полоні й сподівалися на його повернення. Для нас він не лише талановитий кінорежисер, а й непересічна особистість, людина з незламною волею та силою духу. У цьому інтерв’ю сподіваємося більше дізнатися про нього», — сказала шефредакторка програми «Тема дня» на суспільному телеканалі «UA: Перший» Юлія Спасокукоцька.

Осман Пашаєв на своїй сторінці у Фейсбуку поділився, що Олега Сенцова на Суспільному чекає в середу. «Подивився два його інтерв'ю: "Громадському" і "Крим.Реаліям". Злякався. Не дай Аллах, інтерв'юєр запитає про те, про що Олег вже писав в своїх розповідях. Такий журналіст потрапить під жорсткий каток», – зазначив він.  

Суспільно-політична програма «Тема дня» традиційно розпочнеться о 18:20, програма складатиметься з двох блоків. Олег Сенцов стане гостем другої частини програми. 

Нагадаємо, щоденна суспільно-політична програма «Тема дня» — поглиблене інтерв’ю з експертом на топову тему дня, котру обирають за критеріями суспільної значущості. Проєкт має на меті пояснити причинно-наслідкові зв’язки головних процесів у країні та найважливіших питань і фактів, які хвилюють українців.

Додамо, на «UA: Радіо Культура» зроблять аудіоверсію автобіографічної книги Олега Сенцова «Жизня». 

comments powered by Disqus