На «UA: Першому» стартує новий сезон токшоу «Зворотний відлік. Місцеві»

Токшоу виходитиме в ефірі щопонеділка о 21:35 на телеканалі «UA: Перший», на всіх регіональних телеканалах Суспільного, а також в ефірі «Українське радіо» й на диджитал-платформах: YouTube і Facebook-сторінці. Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

Головна тема — місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня. Токшоу охопить усі регіони країни, йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Ведучі щотижня спілкуватимуться з гостями, котрі представлятимуть різні регіони, говоритимуть про підготовку до виборів в органах місцевого самоврядування та останні законодавчі нововведення.

До дискусії в студії та онлайн запрошуватимуть кандидатів, які змагатимуться на чергових місцевих виборах.

У кожному випускові редактор VoxCheck Максим Скубенко обиратиме найбільші фейки й маніпуляції передвиборчої кампанії в Україні, а також активно долучатиметься до розмови з гостями студії.

В ефірі «Зворотного відліку. Місцеві» телеглядачі стануть активними учасниками дискусії. Охочі зможуть поставити запитання гостям та кандидатам, а також залишити свої коментарі й поділитися враженнями через Viber.

Нагадаємо, токшоу «Зворотний відлік» на Суспільному запустили напередодні президентських виборів у 2019 році. Із того часу вийшло п'ять сезонів проєкту. Від 16 березня на час карантину у студії ведучі, гості та експерти обговорюють важливі події в Україні без участі аудиторії.

Із 7 вересня 2020 року токшоу вперше оновить назву із «Зворотного відліку» на «Зворотний відлік. Місцеві» і сконцентрує увагу на регіонах України. 

Фото: пресслужби Суспільного

comments powered by Disqus