На «UA: Першому» стартує новий сезон економічної програми «Перша шпальта»

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

У рамках програми вийдуть нові рубрики: «Дискусія», в якій ставитимуть нетипові запитання важливому гостю, та «Великий репортаж», де ведучі Андрій Юхименко й Олег Гавриш покажуть справжню суть бізнес-процесів. Крім того, будуть професійні коментарі, блоги та інше.

У програмі будуть інтерв'ю з першими особами компаній, представниками органів влади, а також репортажі постійних авторів Суспільного.

Автор і ведучий програми «Перша шпальта» Олег Гавриш зазначив, що тепер на «Першій шпальті» багато зйомок, тільки актуальні інтерв'ю зі спікерами, яких справді важливо почути цього тижня, гострі дискусії та новини, які всі обговорюють.

Над програмою працюватиме оновлена команда: новий режисер — Андрій Ігнатенко, сценарист — Дмитро Широбоков, а також журналісти ділового видання The Page. Серед них — редакторка Style PG Яна Панюшкіна та журналісти: Ольга Шульга, Євген Чорновалов і Ната Штука.

Ділова та економічна програма «Перша шпальта» виходить на «UA: Першому» з липня 2014 року, раніше час виходу в ефір був у неділю о 20:30 та в понеділок о 19:00. Авторами і ведучими програми є Олег Гавриш та Андрій Юхименко, які  до того були співробітниками газети «Комерсант» (Україна). Раніше програма «Перша шпальта» завершувала спеціальна рубрика від Майкла Щура (Романа Вінтоніва). Також у рамках програми виходила рубрика «У сухому залишку» від Дениса Безлюдька. 

comments powered by Disqus