На «UA: Першому» стартує британське реаліті-шоу «Грандіозні проєкти: вулиця»

Реаліті-шоу про те, як герої власноручно будують свій дім, канал показуватиме в будні з понеділка по п’ятницю о 15:30. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного. 

У проєкті візьмуть участь десятеро людей, які самотужки створюватимуть будинок мрії. У них немає досвіду в будівництві.

«Їх об’єднала спільна мета — перетворити безлюдну пустку на комфортне місце для життя. Для цього в них не так багато ресурсів — бюджет від 160 000 до 500 000 фунтів і власний ентузіазм. Вони мають швидко опанувати основи будівництва, якщо справді хочуть облаштувати вулицю з нуля. Тяжка фізична й розумова праця випробує конкурсантів на стійкість. На них чекає безліч розчарувань і перешкод, урешті-решт лише найсильніші зможуть сказати: "Я власноруч побудував свій дім"», – анонсують на Суспільному.

Варто зазначити, що на Суспільному упродовж літа відбудеться ще кілька прем’єр.

Виконавча продюсерка «UA: Першого» Ірина Бубнова сказала сайту «Детектор суспільного мовлення», що глядачі каналу побачать нові проєкти «Мій мозок і я», «Експедиція зі Стівом Бекшеллом», а також багато інших якісних фільмів.

Додамо, що літній сезон на «UA: Першому» розпочався з новим якісним закупним контентом, серед якого цикли програм «Світова медицина» і «Цифрове майбутнє та хай-тек», реаліті-шоу «Фермер шукає дружину» та «Втеча до ідеального міста», а також історичний серіал «Максиміліан та Марія Бургундська».

comments powered by Disqus