На «UA: Культурі» стартував проєкт про фестивалі

Перший випуск вийшов у понеділок, 29 липня, о 20: 15. Проєкт завершиться 2 серпня, у п’ятницю.

«Тижневий проєкт створений для того, щоб підбити підсумки та розповісти про фестивалі різного спрямування: мультидисциплінарні, книжкові, музичні, кіно- й театральні. Щодня в студії куратори та організатори розповідатимуть про особливості організації цих подій та їхній вплив на розвиток культури в країні загалом: чи дають вони поштовх для розвитку молодих талантів, а чи відкривають явища й колективи, що не були знайомі широкому загалу», – повідомили у прес-службі НСТУ.

Гостями проєкту стануть Максим Демський, директор «ГогольФест», Андрій Кошман, директор «ПортоФранко», Юлія Сінькевич, генеральна продюсерка ОМКФ, Андрій Халпахчі, керівник Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», Лілія Млінарич, засновниця й президентка Koktebel Jazz Festival, Любов Морозова, керівниця Kyiv Bouquet Festival, Олеся Островська-Люта, директорка «Мистецького арсеналу», Гаська Шиян, кураторка спеціального проєкту «Стиль життя» в межах Lviv Book Forum, Ольга Єрмак, прес-аташе фестивалю Sziget в Україні. 

«Ми створили цей спецпроєкт для тих, хто хоче зрозуміти фестивальну природу, а також для тих, кого не треба заохочувати й хто за рік планує відпустку під конкретну культурну подію»,  — сказав виконавчий продюсер суспільного телеканалу «UA: Культура» Лук’ян Галкін.

Нагадаємо, 23 серпня канал Суспільного мовлення «UA: Культура» та «UA: Радіо Культура» наживо транслюватимуть творчий вечір поета Сергія Жадана.

comments powered by Disqus