На «UA: Культурі» стартував проєкт про фестивалі

На «UA: Культурі» стартував проєкт про фестивалі

12:23,
30 Липня 2019
2258

На «UA: Культурі» стартував проєкт про фестивалі

12:23,
30 Липня 2019
2258
На «UA: Культурі» стартував проєкт про фестивалі
На «UA: Культурі» стартував проєкт про фестивалі
На суспільному каналі «UA: Культура» стартував спецпроєкт «Культура фестивалів», під час якого організатори фестивалів різних напрямів упродовж тижня у студії підбиватимуть підсумки та розповідатимуть про особливості своїх заходів.

Перший випуск вийшов у понеділок, 29 липня, о 20: 15. Проєкт завершиться 2 серпня, у п’ятницю.

«Тижневий проєкт створений для того, щоб підбити підсумки та розповісти про фестивалі різного спрямування: мультидисциплінарні, книжкові, музичні, кіно- й театральні. Щодня в студії куратори та організатори розповідатимуть про особливості організації цих подій та їхній вплив на розвиток культури в країні загалом: чи дають вони поштовх для розвитку молодих талантів, а чи відкривають явища й колективи, що не були знайомі широкому загалу», – повідомили у прес-службі НСТУ.

Гостями проєкту стануть Максим Демський, директор «ГогольФест», Андрій Кошман, директор «ПортоФранко», Юлія Сінькевич, генеральна продюсерка ОМКФ, Андрій Халпахчі, керівник Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», Лілія Млінарич, засновниця й президентка Koktebel Jazz Festival, Любов Морозова, керівниця Kyiv Bouquet Festival, Олеся Островська-Люта, директорка «Мистецького арсеналу», Гаська Шиян, кураторка спеціального проєкту «Стиль життя» в межах Lviv Book Forum, Ольга Єрмак, прес-аташе фестивалю Sziget в Україні. 

«Ми створили цей спецпроєкт для тих, хто хоче зрозуміти фестивальну природу, а також для тих, кого не треба заохочувати й хто за рік планує відпустку під конкретну культурну подію»,  — сказав виконавчий продюсер суспільного телеканалу «UA: Культура» Лук’ян Галкін.

Нагадаємо, 23 серпня канал Суспільного мовлення «UA: Культура» та «UA: Радіо Культура» наживо транслюватимуть творчий вечір поета Сергія Жадана.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду