На каналі «UA: Крим» стартували зйомки кулінарного токшоу з Османом Пашаєвим

Заплановано 12 випусків хронометражем 26 хвилин. Ідея токшоу полягає у тому, що допитливий кримськотатарський ведучий вчить українських політиків готувати кримськотатарську страву – янтик.

Варто зазначити, що 18 жовтня 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України оголосила тендер у системі Prozorro на телевізійні послуги (послуги з виробництва програм для проекту «12 янтиків»). Серед трьох учасників тендеру (ФОП "Муратов Рустем Вадимович" із пропозицією 630 000,00 грн, ФОП "Альхаова Філюра Хасанівна" з пропозицією 570 000,00 грн, ТОВ Євромедіа Компані з пропозицією 566 000,00) перемогла «Євромедіа компані», з якою 25 листопада підписали договір.

Згідно з договором, НСТУ розробила ідею кулінарного ток-шоу з метою викликати більший інтерес до кримського та кримськотатарського питання. Канал «UA: Крим» бере на себе розробку сценарного плану, роботу ведучого, контроль знімального процесу та прийом виконаних робіт, пошук гостей на запис програми.

Виробництвом та постпродакшном має займатися «Євромедіа компані». Термін надання послуг до 15 грудня 2019 року.

Сьогодні, 26 листопада, Осман Пашаєв на своїй сторінці у Фейсбуку опублікував фото зі зйомок.

Нагадаємо, влітку 2019 року, коли  творче об’єднання «UA: Крим» святкувало три роки своєї діяльності, його співробітники розповіли «Детектору медіа» про кулінарне шоу з Османом Пашаєвим. Уже тоді було відомо, що ведучий буде готувати янтик (чебурек без олії, його готують на сухій розпеченій сковороді) і спілкуватися з відомими політиками про Крим.

Проєктпройшов пітчинг і затверджений правлінням НСТУ. Однак Осман Пашаєв запуск кулінарного шоу бачив в останню чергу. Виконавчий продюсер влітку був більше схильний реалізувати кілька спецпроєктів у 2019 році. «Або ми будемо робити спецпроєкти, які заплановані до кінця року, або кулінарне шоу — гроші одні й ті ж, більше немає», –  сказав він.

comments powered by Disqus