На каналах Суспільного транслюватимуть недільні богослужіння шістьох церков (Доповнено)

Про це анонсують у телепрограмах каналів.

О 9:30 – недільна меса Римо-католицької церкви в Україні.   

О 10:00 – божественна літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної церкви України та всеукраїнська молитва.

О 11:30 – недільна літургія української Греко-Католицької церкви.    

«UA: Культура» у суботу, 28 березня о 10:00 транслюватиме богослужіння Церкви адвентистів сьомого дня

У неділю о 12:30 на «UA: Культурі» буде трансляція недільного богослужіння Церкви євангельських християн-баптистів. О 13:00 – недільне богослужіння Української Християнської Євангельської Церкви. О 13:30 — Недільне богослужіння Української Церкви християн віри євангельської.

Також менеджери Суспільного мовлення ведуть переговори з іншими церквами про трансляцію. Більш детальний розклад буде відомий найближчим часом. 

Богослужіння транслюватимуть щотижня до кінця карантину. 

Раніше пресслужба Суспільного мовлення повідомляла, що відповідно до своєї місії, Національна суспільна телерадіокомпанія України бере на себе відповідальність у час, коли суспільство потребує моральної підтримки та задоволення духовних потреб, і транслюватиме на своїх загальнонаціональних та регіональних телеканалах релігійні богослужіння та інші обрядові заходи головних церков та релігійних організацій — членів Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій.

«У зв’язку з впровадженням карантину через загрозу поширення коронавірусу, масові зібрання заборонені, телеглядачі матимуть можливість щотижня бачити трансляції на загальнонаціональних телеканалах "UA: Перший" та "UA: Культура", а також в регіонах на телеканалах регіональних філій Суспільного», – зазначили на Суспільному.  

У НСТУ оголосили про наміри транслювати релігійні богослужіння та обряди з  27 березня щоп'ятниці, щосуботи та щонеділі на телеканалах Суспільного мовлення.

Нагадаємо, 22 березня регіональні телеканали Суспільного показували наживо недільні богослужіння з Чернівців. 

Фото: сайт syla.news

comments powered by Disqus