ЄМС запропонувала Суспільному до 10 тисяч євро на виробництво документальних фільмів і серіалів

Про це 3 квітня під час онлайн-конференції «Ні – знищенню культури!» сказав член правління НСТУ, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін.

«Ми є членом Європейської мовної спілки, яка зараз запропонувала своїм членам гроші на виробництво документальних фільмів і серіалів (до 10 тис. євро на один проєкт), і ми сформуємо пропозицію для наших документалістів найближчим часом, щоб вони змогли запропонувати свої проєкти до колаборації з найбільшими мовниками Європи», – зазначив Ярослав Лодигін.

Нагадаємо, Суспільне планувало виробництво серіалів і фільмів у 2020 році, але наразі плани призупинили. Кабінет Міністрів розробив законопроєкт, в якому заплановано значне скорочення бюджету для Національної суспільної телерадіокомпанії України. В останній версії законопроєкту запропоновано зменшити державну підтримку НСТУ на 178 млн. грн, передбачено 1,5 млрд грн.

Окрім того, НСТУ має сплатити борг перед «Євроньюз» у розмірі майже 350 млн грн. 

Верховна Рада не прийняла його наприкінці березня.  Народні депутати найближчим часом знову мають повернутися до розгляду доопрацьованого законопроєкту про зміни до Закону про бюджет України на 2020 рік.  

Фото: сайт ebu.ch

comments powered by Disqus