Алла Кошляк пішла з посади креативної продюсерки каналу «UA: Культура»

Цю інформацію Алла Кошляк підтвердила сайту «Детектор медіа».

«Скоро, сподіваюсь, буде новина про один проект, пов'язаний з ІТ. Наразі пишу тексти. йду з особистих причин. Офісна робота все ж таки не для мене, крім того, хочу зосередитись на власне роботі журналіста і ведучої, а не продюсерській», – сказала вона про своє звільнення.

Виконавчий продюсер «UA: Культура» Лук'ян Галкін сподівається на подальшу співпрацю.

«З самого початку місією Алли Кошляк було налагодження процесів та розробка концепції прямоефірного ранкового шоу UA: Культури. Фактично, свою місію Алла успішно завершила ще на стадії запуску, але погодилась лишитися на повний сезон, аби виявити прогалини і слабкі місця системи. За останні місяці Алла вдало спробувала себе у ролі ведучої спецпроектів, також брала участь у розробці нового формату шоу. Я високо оцінюю її роботу та сподіваюсь на подальшу співпрацю», – сказав він сайту «Детектор медіа».

Нагадаємо, Алла Кошляк була автором і ведучою програмна радіо «Аристократи», керівницею проекту «Бізнес-план» на Hromadske.ua, працювала в «Ера Медіа» / Радіо «Ера ФМ» та «Статус», «Экономические известия». Майже рік працювала креативною продюсеркою на каналі «UA: Культура», зокрема займалася «Пізній ранок шоу».

Фото: Фейсбук Алли Кошляк

comments powered by Disqus