27 лютого вийшов останній випуск «Складної розмови» з Інною Борзило

Про це у себе на сторінці у Facebook написала ведуча проекту Інна Борзило.

«В ефірі UA: Перший виходить моя остання «Складна розмова», гість передачі – Alex Ryabchyn (Олексій Рябчин). Я щиро вдячна команді Суспільного за можливість робити цю передачу протягом останніх 16 місяців. Це був крутий досвід і прогресом я, в цілому, задоволена. Навіть якщо наші передачі не збирали багатомільйонні аудиторії та не стали популярнішими за талант-шоу на комерційних каналах – рейтинги не є показником для Суспільного мовника! Ми підняли багато важливих тем, ціннісних дискусій, познайомили глядачів із багатьма митцями, науковцями та активістами, а відомих політиків - відкрили з іншого боку. Я пишаюся нашим контентом, який буде жити он-лайн та не застаріє ще довго. Все це – завдяки маленькій та вмотивованій команді нашого проекту, яку я залишаю із сумом та вдячністю за зроблене спільно. Вірю в Суспільне та люблю команду, яка його рухає, незважаючи ні на що! Залишаюся з вами, але вже як глядачка. Чому йду? Бо 2019 – великий виборчий рік і я хочу повноцінно сконцентруватися на роботі нашої команди NGO Centre UA, аби було не так страшно відкривати стрічку новин, а свіжа соціологія не шокувала питанням «ЧОМУ все так?». Нам всім треба викластися по повній, аби зробити позитивні демократичні зміни в Україні незворотними!», – написала Інна Борзило.

У коментарі «Детектору медіа» програмна директорка Дарія Юровська зазначила, що наразі завершився осіннього-зимовий сезон. Новий весняний сезон розпочнеться після виборів, орієнтовно у квітні. «У новому сезоні у нас обовязково буде програма у форматі hard-talk. Наразі ми зосередили увагу на виборчих проектах: передвиборній агітації та політичному ток-шоу з кандидатами в президенти», – сказала вона.

Нагадаємо, 24 жовтня о 21:45 на «UA: Першому» розпочався другий сезон ток-шоу у стилі hard-talk «Складна розмова» з ведучою Інною Борзило. Хард-ток виходило щосереди о 21:45.

comments powered by Disqus