23 листопада стартує онлайн-голосування дитячого «Євробачення»

На офіційному сайті Міжнародного пісенного дитячого конкурсу «Євробачення» 23 листопада о 21:00 (за київським часом) розпочинається онлайн-голосування за переможця цьогорічного конкурсу, фінал якого відбудеться 25 листопада у Мінську. Про це йдеться на сайті suspilne.media.

Цього року допомогти здобути перемогу Даріні Красновецькій, яка представляє Україну на дитячому «Євробаченні-2018», може кожен. Адже другий рік поспіль офіційні правила щодо визначення переможця конкурсу було змінено. Наразі переможця обирають за сумарною кількістю голосів професійного журі кожної з країн-учасниць та онлайн-голосування глядачів. З 23-го по 25 листопада на офіційному сайті всі охочі можуть проголосувати за виконавців, які їм найбільше сподобалися (обрати можна від трьох до п’яти учасників), у тому числі за конкурсанта від своєї країни. Перший етап онлайн-голосування розпочнеться 23 листопада о 21:00 і триватиме до 25 листопада 16:59 (за київським часом), тобто до початку конкурсу. Другий етап онлайн-голосування розпочнеться відразу після виступу останнього конкурсанта і триватиме 15 хвилин.

Інструкція з глядацького онлайн-голосування у відео у Фейсбук. Свій голос онлайн можна віддати на сайті конкурсу.

«Наша Даріна виступатиме у Мінську першою! Це завжди складно, але з нашою підтримкою, я думаю, Дарінка зможе завоювати серця всієї Європи. Своєю піснею Say Love вона звертатиметься до світу, а сказати про свою взаємну любов, тобто підтримати Дарінку, ви зможете під час онлайн-голосування дитячого “Євробачення”, віддавши за неї свій голос», – закликала підтримати Даріну Красновецьку народна артистка України, голова журі нацвідбору Дитячого Євробачення Марія Бурмака.

Фінал міжнародного пісенного конкурсу дитячого «Євробачення-2018» телеканал «UA: Перший» транслюватиме наживо 25 листопада о 17:00 за київським часом. А перед початком шоу о 16:30 глядачі матимуть змогу подивитися фільм про юну співачку та її підготовку до конкурсу «Кажу любов. Даріна Красновецька».

Нагадаємо, 11-річна вінничанка Даріна Красновецька представлятиме Україну на міжнародному конкурсі дитяче «Євробачення-2018». Вона перемогла з україно-англомовною піснею Say love («Кажу любов»).

Додамо,  на Суспільному презентували кліп учасниці від України на дитяче «Євробачення-2018» Даріни Красновецької.

comments powered by Disqus