«Українське радіо Миколаїв» почало мовлення з нової студії

Із початку лютого «Українське радіо Миколаїв» транслює свої ефіри з нової студії. Вона має сучасну звукоізоляцію, яка поглинає звук і не відлунює.

Про це йдеться на сайті «UA: Миколаїв».

У філії повідомляють, що ремонт приміщення для студії та апаратної радіо проводився з літа 2020-го року. Оновлено матеріально-технічну базу. Прокладено нові канали передачі даних. Телевізійні прямі ефіри програми «Радіодень» забезпечує апаратно-студійний блок телебачення. Завдяки цьому вдалося значно покращити картинку.

Побудова студії радіо в будинку телебачення дало можливість вивільнити повністю будівлю радіо для подальшої передачі в оренду.

Менеджер Миколаївської філії Суспільного Дмитро Лугінець сказав, що побудова студії та апаратної радіо в будинку телебачення було завершальним етапом об’єднання радіо та телебачення в одній будівлі, що значно поліпшує комунікацію між співробітниками, покращує якість ефіру, зменшує навантаження на технічну та творчу групи.  

Над створенням декорацій та оздобленням нової радіостудії філії працювала вся команда Суспільного Миколаєва.

Нагадаємо, слухати «Українське радіо Миколаїв» можна у прямому ефірі на приймачах: Миколаїв — 92 FМ, Первомайськ — 105,9 FМ, на сайтах «UA: Миколаїв» та http://ukr.radio/radio-mk, а також в мобільному застосунку suspilne.radio.

Фото: сайт mk.suspilne.media

comments powered by Disqus