У новинах на «UA: Рівне» запустили рубрику позитиву

Про це йдеться на сайті «UA: Рівне».

Рубрику позитиву готує редактор і ведучий ранкового шоу Максим Коломис.

Він розповів, що його завдання — показати, чим займаються талановиті рівняни на карантині. «Карантин — то жодним чином не вирок, радше шанс віднайти час для освоєння чогось нового, що неодмінно знадобиться в подальшому житті, коли карантин буде вже позаду»,  – сказав Максим Коломис.

Під час створення рубрики журналіст, оператор і герої сюжетів не наражаються на небезпеку.

Найцікавіші історії, які виходять в ефірі телеканалу, адаптовують для діджитал платформ мовника.

«Ми розповімо і покажемо в ефірі та на цифрових платформах мотиваційні історії спортсменів, музикантів, художників, просто звичайних людей, які цікаво, весело і з користю проводять своє вимушене карантинне дозвілля. Від них і журналісти, і глядачі дізнаються також про ідеї нових проєктів, стартапів, можливостей… про події, прем’єри, які почнуть реалізовуватись відразу після карантину», —  сказав продюсер Рівненської філії Михайло Чубай.

Крім того, від початку карантину творча команда «UA: Рівне» підготувала серію тематичних інформаційних міжпрограмок «Без коментарів». 

У цьому контенті в стислому вигляді  і скороченій формі подається статистика, оперативна інформація, відеоряд про карантинні події і заходи регіону. В ефір вийшло вже 13, триває робота над наступними.

comments powered by Disqus