У новинах на «UA: Рівне» запустили рубрику позитиву

У новинах на «UA: Рівне» запустили рубрику позитиву

15:36,
5 Травня 2020
1969

У новинах на «UA: Рівне» запустили рубрику позитиву

15:36,
5 Травня 2020
1969
У новинах на «UA: Рівне» запустили рубрику позитиву
У новинах на «UA: Рівне» запустили рубрику позитиву
На період карантину команда Рівненської філії Суспільного мовлення на каналі «UA: Рівне» започаткувала рубрику позитиву в інформаційних випусках новин .У ній показують мотиваційній історії талановитих рівнян, які цікаво, весело і з користю проводять своє вимушене карантинне дозвілля.

Про це йдеться на сайті «UA: Рівне».

Рубрику позитиву готує редактор і ведучий ранкового шоу Максим Коломис.

Він розповів, що його завдання — показати, чим займаються талановиті рівняни на карантині. «Карантин — то жодним чином не вирок, радше шанс віднайти час для освоєння чогось нового, що неодмінно знадобиться в подальшому житті, коли карантин буде вже позаду»,  – сказав Максим Коломис.

Під час створення рубрики журналіст, оператор і герої сюжетів не наражаються на небезпеку.

Найцікавіші історії, які виходять в ефірі телеканалу, адаптовують для діджитал платформ мовника.

«Ми розповімо і покажемо в ефірі та на цифрових платформах мотиваційні історії спортсменів, музикантів, художників, просто звичайних людей, які цікаво, весело і з користю проводять своє вимушене карантинне дозвілля. Від них і журналісти, і глядачі дізнаються також про ідеї нових проєктів, стартапів, можливостей… про події, прем’єри, які почнуть реалізовуватись відразу після карантину», —  сказав продюсер Рівненської філії Михайло Чубай.

Крім того, від початку карантину творча команда «UA: Рівне» підготувала серію тематичних інформаційних міжпрограмок «Без коментарів». 

У цьому контенті в стислому вигляді  і скороченій формі подається статистика, оперативна інформація, відеоряд про карантинні події і заходи регіону. В ефір вийшло вже 13, триває робота над наступними.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду