Невідомі напали з ножем на ведучого Одеської філії Суспільного Віталія Устименка

5 червня 2018 року в Одесі двоє невідомих напали з ножем на ведучого програми «Тема дня» Одеської філії ПАТ «НСТУ» Віталія Устименка. Про це повідомили в «Новинах» на «UA:Першому». Поліція розглядає кілька версій подій.

Як повідомили в сюжеті, напад стався біля телерадіокомпанії «Одеса», де працює Віталій Устименко. «Я вийшов з редакції Суспільного телебачення, пройшов 10-15 метрів, на мене напали ззаду двоє незнайомих осіб спортивної зовнішності. Ззаду почали бити по голові, повалили на землю, наносили удари в голову і по ребрах ногами, і нанесли ножовий удар. Я так розумію, що намагалися по нирках, але потрапили трохи нижче», - розповів Віталій Устименко.

Поліція оприлюднила фото підозрюваних у нападі на керівника одеського «Автомайдану», ведучого програми «Тема дня» телерадіокомпанії «Одеса» Віталія Устименко

Начальник головного управління Нацполіції в Одеській області Дмитро Головін повідомив, що наразі буде відкрито кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень громадянину Устименку. «На місці працюють експерти відпрацьовується маршрут підходу/відходу підозрюваних у скоєнні злочину. Після того, як лікарі дадуть нам ступінь тяжкості тілесних ушкоджень, буде вирішено, чи це буде 121 чи 122 ККУ (замах на вбивство)», – сказав він.

Лікарі швидкої надали Віталію першу медичну допомогу і направили до міської лікарні №11, де він зараз проходить обстеження. Лікарка повідомила Суспільному, що у Віталія Устименка ушкодження середньої тяжкості черепно-мозкова травма голови, забої ребер і грудної клітини, різано-рублена рана у верхній частині сідниці.

comments powered by Disqus