На «UA: Волині» в одного працівника підтвердили COVID-19 – новини не виходитимуть

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Працівник із COVID-19 перебуває на самоізоляції, як і всі члени команди, хто з ним контактував.

За словами менеджерки Волинської філії Суспільного Людмили Гетманчук, інфікований працівник на лікарняному. Контактні особи на самоізоляції.

«Телевізійний ньюзрум перевели на дистанційний формат роботи. Відповідні служби терміново проведуть повну дезінфекцію приміщень», — сказала вона.

Щоб не допустити спалаху інфекції, на дистанційний режим перевели телевізійну команду новинарів філії, відтак тимчасово не виходитимуть інформаційні випуски на телеканалі «UA: Волинь». 

«До 22 вересня маємо новий алгоритм роботи філії. Зокрема, не виходитимуть в ефір телевізійні новини, натомість готуватимемо рухомий рядок про основні події краю та короткий інформаційний випуск на радіо. Диджитал переходить на дистанційну форму роботи. В ефірі залишаються: телевізійна програма «Тема дня» й радіопрограми «Ранковий навігатор» та «Радіодень». Протягом двох тижнів ефіри будуть без гостей у студії. Спілкування зі спікерами відбуватиметься за допомогою телефонного зв’язку, а також скайпом», — розповів продюсер Волинської філії Костянтин Лоцман.

Команда «UA: Волині» інформуватиме про важливі події, що відбуваються в області, спеціальним телевізійним рухомим рядком, в ефірі «Українського радіо. Луцьк» та на диджитал-платформах — сайті vo.suspilne.media та сторінках у соцмережах.

Від початку карантину кілька філій Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників — РівненськаЧернівецькаЛьвівськаХмельницька, Івано-Франківська і двічі Закарпатська. Частина з них уже працює у звичному режимі. 

comments powered by Disqus