На каналі «UA: Буковина» відкрили коворкінг «Простір UA:» для некомерційних заходів

«Простір UA:» облаштували в одній з кімнат Чернівецької філії Суспільного мовлення за адресою Братів Руснаків 3. Приміщення розраховане на 30 людей максимум, про це сайту «Детектор медіа» сказала PR- менеджерка «UA: Буковина» Анна Ноголь.

За її словами, у Чернівцях є проблема з майданчиками, де можна було б проводити некомерційні заходи. Завдяки коворкінгу «Простір UA:» це питання вдалося частково вирішити, тепер люди, які хочуть провести захід, корисний для Чернівців і регіону, можуть прийти на «UA: Буковина».

Продюсер «UA: Буковина» Максим Волошин зазначив, що коворкінг розпочав роботу з теоретичного блоку — курсу лекцій про реформи, а саме: про медіа, реформу децентралізації, адміністративну, антикорупційну й медичну реформи. Першого жовтня у коворкінгу провели захід, на якому говорили про Суспільне у Черівцях.

Наступний захід про медичну реформу відбудеться 7 жовтня о 15:30. Спікеркою буде регіональна координаторка з підтримки реформи охорони здоров’я в Чернівецькій та Івано-Франківській областях програми U-LEAD з Європою Наталія Гусак.

«Простір UA:» створено за підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні, партнером програми в Чернівцях є ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку», повідомляє «UA: Букована».

Як зазначила менеджерка Чернівецької філії UA: Суспільне мовлення Ольга Гришин-Грищук ремонт приміщення вдалося зробити за кошти співфінансування Суспільного та Британської Ради.

Нагадаємо, навесні 2019 року на території Одеської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (вул. Фонтанська дорога, 3) відкрили освітній простір і коворкінг для студентів та працівників медіа – Одеський хаб Академії суспільного мовлення. 

Фото: сайт suspilne.media

comments powered by Disqus