Канал «UA: Буковина» з виїзної студії висвітлюватиме фестиваль Meridian Czernowitz

Виїзну студію облаштували біля Целанівського центру на вул. Кобилянській у Чернівцях. У ній журналісти спілкуватимуться з учасниками Х-го Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz та розповідатимуть про новини заходи.

Програма цьогоріч передбачає презентації книжок, літературні дискусії та читання у різних локаціях міста, паради поетів, театральні постановки, музичні концерти.

«Для Суспільного мовника Буковини розповідати про міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz вже є доброю традицією. Цього року фестивалю буде 10 років і рівно стільки ж ми розповідаємо про нього у наших ефірах. З 5 по 8 вересня біля Целанівського центру на вул. Кобилянській буде працювати виїзна студія Суспільного. З 17 по 18 годину глядачі "UA: Буковина" та слухачі "UA: Українське радіо Буковина" дізнаватимуться про все найцікавіше: головні події фестивалю та літературні новинки. Наші ведучі поспілкуються з Юрієм Андруховичем, Іреною Карпою, Сергієм Жаданом, Ігорем і Святославом Померанцевими та іншими учасниками міжнародного літературного свята, яке відбудеться у місті Чернівці», — розповів продюсер Чернівецької філії Суспільного Максим Волошин.

Нагадаємо, у 2018 році під час  9-го Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz, який пройшов із 7 по 9 вересня у Чернівцях, Чернівецька філія Національної суспільної телерадіокомпанії України провела 6,5 годин прямого ефіру, спецпроект на радіо та телещоденники кожного дня.

comments powered by Disqus