Чернівецька філія Суспільного після вимушеної перерви через COVID-19 відновила роботу

Про це йдеться на сайті «UA: Буковина».

В ефір повертаються вечірнє аналітичне ток-шоу по будням («Тема дня»), регіональні врізки радіо о 12:10 та 17:10, часткове відновлюється мовлення румуномовної редакції, зазначають у філії.

Команда «UA: Буковини» працюватиме позмінно.

Менеджерка Чернівецької філії Суспільного Ольга Гришин-Грищук розповіла, що два тижні більшість співробітників виконували свою роботу дистанційно, від 25 червня колектив починає працювати в звичному режимі.

«Частково в режимі дистанційної роботи залишаються колеги з адміністративно-управлінського блоку та програмного відділу, вони будуть працювати так до завершення карантину. Ми робимо все, щоб уникати скупчення людей в одному місці, а також максимально дотримуємось правил безпеки в умовах пандемії», зазначила вона.

За словами менеджерки, у філії провели повну дезинфекцію та забезпечують колег засобами індивідуального захисту.

Нагадаємо, 12 червня частина працівників Чернівецької філії Суспільного перейшла на дистанційний режим роботи через підтверджений випадок захворювання на COVID-19

Попри це команда мовника продовжила інформувати населення про найважливіші події регіону. В ефірі продовжили виходити випуски новин на радіо, телебаченні та на діджитал-платформах мовника: на сайт Суспільного Буковини, сторінці Суспільного Буковини у Facebook, Instagram-сторінці, Youtube-каналі і Telegram-каналі філії.

Додамо, у травні у семи співробітників «UA: Рівне» підтвердили COVID-19.  Інженер філії Микола Теремок пішов із життя через ускладнення, спричинені коронавірусом. 

comments powered by Disqus