Володимир Носков пішов із посади продюсера «Українське радіо. Харків»

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуку.

«З усіх творчих, ділових питань та пропозицій звертайтеся до керівниці творчої групи радіо Зої Рудь та головної продюсерки філії Ганни Силаєвої», – звернувся він до колег, партнерів і гостей ефірів «Українського радіо Харків».

Пан Носков планує надалі залишитися у командні Суспільного.

«Мені ставлять запитання чи піду я із Суспільного. Одразу кажу: "Я не той, що кричатиме все зрада". Я залишусь в команді Cуспільного. Місяць відпустки для вгамування емоцій, повернення сил і натхнення, а з першого вересня сподіваюся на запуск суто радіоформатних проектів. Згодом усе розкажу», – поділився планами Володимир Носков.

Всеволод Чебодаєв зазначив, що йому дуже шкода, адже з приходом Володимира Носокова «Українське радіо. Харків» розправило крила. «На ефіри стали ходити експерти, коло тем і слухачів розширилось», – додав він.

Нагадаємо, Володимир Носков прийшов працювати на «Українське радіо. Харків» 18 грудня 2017 року на запрошення продюсерки Харківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Ганни Силаєвої. До того Володимир Носков працював власним кореспондентом у Харкові «Радіо Ера FM», потім кореспондентом Української служби «Радіо Свобода», співпрацював із «Громадським радіо» та як фрілансер з іншими радіоканалами.

У червні 2019 року Володимир Носков в інтерв'ю «Детектору медіа» розповів, про те, які зміни відбудуться на обласному радіо після отримання ФМ-частоти у Харкові, про програми власного виробництва, якими можна гордитися, та фінансово-кадрові труднощі.

comments powered by Disqus