Виїзна студія «Українського радіо» працюватиме на фестивалі Docudays UA – 2019

Фестиваль проходитиме з 22 по 30 березня Києві на 15 локаціях. виїзна студія «Українського радіо» працюватиме на локації з назвою Izone, яка знаходитиметься на вул. Набережно-Лугова, 8.

Ведучими у виїзній студії будуть Олена Гусейнова та Людмила Тягнирядно, сказали сайту «Детектор медіа» на «Українському радіо».

Список гостей студії узгоджується. Трансляція наживо з фестивалю буде доступна на хвилях Першого каналу «Українського радіо» та на радіо «Культура».

Цьогорічна тематика фестивалю — «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?». У програмі заплановано 76 стрічок із 38 країн світу, з яких 27 українських фільмів.

Генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін сказав «ДМ», що упродовж 2019 року щомісяця будуть працювати прямоефірні виїзні студії на ключових подіях.

«Виїзні студії "Українського радіо" на ключових громадських та культурних подіях уже стають ознакою високого рівня такої події. У 2019 році ми плануємо організовувати прямоефірні виїзні студії щомісяця, прискіпливо добираємо ті заходи, які стануть найцікавішими для нашої аудиторії, не лише у Києві, а й у регіонах. Щодо культурних подій, як Docudays UA, це координує Ірина Славінська (виконавича продюсерка радіо «Культура» - Ред.), якій я щиро вдячний за якісну роботу. Наша мета, яку послідовно втілює Українське радіо — бути ближчими до слухача, а також дати можливість широкій аудиторії разом з Українським радіо ставати учасниками суспільно-значущих подій в усіх куточках країни», – розповів «ДМ» пан Хоркін.

Наразі учасники та організатори DocudaysUA – 2019 є частими гостями на різноманітних програмах на першому каналі «Українського радіо» та на радіо «Культура».

Нагадаємо, Docudays UA – 2019 оголосив правозахисну програму. Цьогорічна правозахисна програма Rights now найбільша за кількістю подій за всю історію фестивалю – у програмі зібрано понад 40 заходів (дискусій, тренінгів, майстер-класів тощо).

comments powered by Disqus