Вадим Карп’як на «UA: Радіо Культура» запускає спецпроєкт «Це просто бімба»

Його спецпроєкт складатиметься з чотирьох випусків, в яких він разом з експертами розкриватиме феномен успіху артистів української сцени: Олега Винника, Alyona AlyonaВєрку Сердючку та Дзідзьо. Про це повідомила пресслужба Суспільного мовлення.

Вадим Карп’як зазначив, що йомудовелося відчути себе інженером, який із кубиків лего складає фігурку поп-артиста.

«Ми взяли чотирьох героїв, які мають спільну рису. Вони не є поп-зірками в класичному сенсі цього слова, але їхні імена відомі навіть тим, хто не слухає пісень цих артистів. Як ці люди здобули таку велику популярність? Ми намагаємося зрозуміти це разом з експертами. Тут є очікувані експерти — музичні продюсери, але є і філософ, психологиня, культурологиня й музикознавиця. Кожен із них додає свій елемент у цей пазл», — розповів Вадим Карп’як. 

За його словами, програму «Це просто бімба» можна сприймати і як дослідження української культури, і як інструкцію для входження у світ шоу-бізнесу.

Лінійна продюсерка проєкту Наталка Писанка додала, що їй було цікаво виявити закономірності й «секрети успіху». Для неї проєкт «Це просто бімба» став справжнім викликом. Також вона долучилася до роботи як експертка-музикознавиця, коментувала пісні героїв.

Як писав «Детектор медіа», Вадим Карп’як із вересня веде програму«Про закон і благодать», яка виходить щосереди о 10: 00 на «UA: Радіо Культура».Це розмова про найактуальніші та політичні новини крізь культурні «окуляри».

Нагадаємо, «UA: Радіо Культура» можна слухати у FM-діапазоні свого міста, на сайті  або в мобільному застосунку suspilne.radio.

Із 1 вересня третій канал Суспільного радіо UA: Радіо Культура мовить у FM-діапазоні в Києві — 97,6 FM.

comments powered by Disqus