«Українське радіо» виграло вільні відрізки мовлення на 8 частотах

У результаті конкурсу «Українське радіо» Національної суспільної телерадіокомпанії України виграло вільні відрізки на 8 частотах: 104,2 МГц в Овручі Житомирської області, 100,2 МГц в Олевську Житомирської області, 100,5 МГц у Добрянському Закарпатської області, 104,9 МГц у Долинській Кіровоградської області, 99,1 МГц у Біловодську, 102,4 Мгц у Білолуцьку, 101,2 МГц у Зоринівці та 101,6 МГц у Марківці (усі в Луганській області).

НСТУ була єдиним претендентом на ці відрізки, оскільки решту ефірного часу на цих частотах мовить саме «Українське радіо».

Один вільний відрізок на частоті 105,5 МГц у Тульчині Вінницької області «Українське радіо» програло комунальній Редакції тульчинського радіомовлення. «Українське радіо» і тульчинська радіостанція ділять цю частоту, місцевий мовник має 15-хвилинні ранкові відрізки по понеділках, середах і п'ятницях, а в результаті конкурсу отримав такі ж відрізки по вівторках і четвергах.

Нагадаємо, 11 жовтня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на радіомовлення на 48 радіоканалах у 18 областях України, оголошеного 13 червня. 16 частот отримали три канали «Українського радіо»  (ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»), серед них – частоти в обласних центрах Дніпрі й Харкові.

comments powered by Disqus