«Українське радіо» почало мовити у Сновську на Чернігівщині

«Українське радіо» почало мовити у Сновську на Чернігівщині

12:13,
29 Січня 2021
1427

«Українське радіо» почало мовити у Сновську на Чернігівщині

12:13,
29 Січня 2021
1427
«Українське радіо» почало мовити у Сновську на Чернігівщині
«Українське радіо» почало мовити у Сновську на Чернігівщині
Більше місяця суспільне радіо мовило у тестовому режимі.

«Українське радіо» розпочало мовлення на FM-частотіу місті Сновськ Чернігівської області.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook менеджер Чернігівської філії  Національної суспільної телерадіокомпанії України Вадим Соколюк.  

«Відтепер, слухайте "Чернігівську хвилю" у м. Сновськ на частоті 103,8 МГц. Суспільний мовник – достовірна інформація!», – написав він.

«Чернігівська хвиля» має регіональні відрізки в ефірі «Українського радіо».

Пан Соколюк сказав «Детектору суспільного мовлення», що  у тестовому режимі «Українське радіо» мовить у Сновську більше місяця.

Нагадаємо, 10 жовтня 2019 року «Українське радіо» виграло 34 ФМ-частоти на форматному конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення для інформаційно-розмовної суспільно-політичної радіостанції. Одна з частот була у Сновську.

В інтерв’ю «Детектору суспільного мовлення» директор з організації та розвитку мереж телерадіомовлення Суспільного Дмитро Грузинський пояснив, чому не вдалося освоїти всі частоти за рік, до 10 жовтня 2020 року.

Дмитро Грузинський зазначив, що більшість офіційних установ та регуляторних органів впродовж жорсткого весняного карантину або взагалі не працювали, або працювали за специфічним графіком. Потім — продовження карантину та ще й літній сезон відпусток. Далися взнаки й питання, пов’язані зі змінами всередині Концерну РРТ — найбільшого партнера Суспільного мовника по трансляції.

«Все це вплинуло на терміни отримання дозвільних документів, котрі необхідні операторам для початку розбудови частоти та мовлення, й на закупівлю необхідної техніки, терміни проведення монтажних робіт, організацію каналів доставки сигналу тощо. Наші партнери — представники операторів зв’язку — знають, скільки труднощів доводилося долати подекуди навіть там, де їх ніхто не очікував», – сказав пан Грузинський.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду