«Українське радіо» почало мовити на FM-частотах у Косові та Червонограді

1 квітня «Українське радіо» почало мовлення на двох нових FM-частотах у Косові та Червонограді.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Відтепер перший канал Суспільного радіо мовить у: 

  • м. Косів  Івано-Франківської області на частоті  100,6 FM
  • м. Червоноград  Львівської області на частоті  98,5 FM.

У місті Косові «Українське радіо» відповідно до розкладу обласних філій АТ «НСТУ» чергується трансляцією з «Українське радіо. Карпати». 

«Тепер шахтарське місто Червоноград на Львівщині в нашому ефірі має чути про шляхи розв'язання проблем вугільної галузі, де вже рік відбуваються періодичні страйки та мільйонні борги по зарплаті. А Косів — туристичний центр Прикарпаття — додаватиме нову аудиторію відпочивальників, що полюблять Українське радіо», — зазначив член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, що 10 жовтня 2019 року перший канал Суспільного радіо – «Українське радіо» – виграв 34 ФМ-частоти, у тому числі в Червонограді, на форматному конкурсі інформаційного радіо. 

Додамо, у липні 2016 року Івано-Франківська філія тоді ще НТКУ отримала частоти у Верховині та Косові. Частота 100,6 МГц у місті Косові Івано-Франківської області (обсяг мовлення – 12 години на добу) дісталася радіостанції «Карпати ФМ» Івано-Франківської філії НТКУ «Карпати», яка вже володіла іншими 12 годинами мовлення на цій частоті. Та тоді виникли труднощі з її запуском і мовленням, повноцінно «Українське радіо» почали мовити лише тепер. 

Фото: сайт kosivart.net, Андрій Близнюк

comments powered by Disqus