«UA: Українське радіо» мовитиме з «Донбас Медіа Форуму 2019» у Харкові

У ці дні заплановано ряд ексклюзивних інтерв’ю з експертами, аналітиками та редакторами. Прямі включення можна буде почути  5 вересня о 13:3515:10 та 19:40, 6 вересня — о 9:3511:35 та 13:35. Про це повідомляє пресслужба Суспільного мовлення.

У виїзній студії ведучі Олена Зелінченко та Юрій Табаченко поговорять із головою громадської організації «Детектор медіа» Наталією Лигачовою про політичні фейки: як їх визначити і як на них реагувати? Також Альона Романюк, редакторка інформаційної кампанії «По той бік новин», Ірина Матвіїшин, аналітикиня «Інтерньюз-Україна», та Світлана Остапа, голова Наглядової ради UA: Суспільне мовлення, з’ясують, чи маніпулюють соціальні мережі суспільною думкою і як від цього захиститися.

Крім того, слухачі дізнаються від аналітика громадської мережі «ОПОРА» Андрія Савчука, що таке мистецтво бути цікавим та як доступно подавати інформацію. А представник Центру демократії та верховенства права Ігор Розкладай розкаже про експертність у ЗМІ та чи варто вірити «експертам».

Нагадаємо, «Донбас Медіа Форум» відбувається п’ятий рік поспіль. Цьогорічне гасло заходу — час обирати журналістські стандарти. У його межах поєднають дискусії і навчання з трьох загальних напрямів: контент, дистрибуція та менеджмент.

Фото: Фейсбук-сторінка Дмитра Хоркіна

«UA: Українське радіо» можна слухати в додатку suspilne.radio.

comments powered by Disqus