У Харкові «Українське радіо» розпочало мовлення в ФМ-діапазоні

«Відтепер у Харкові слухайте на 106,1 FM Перший канал «Українського радіо» та обласне «Українське радіо Харків»! Увага, вже переходьте на слухання радіо у верхньому ФМ-діапазоні. Незабаром мовлення на попередній частоті 67,13 МГц (УКХ-діапазон) буде припинено», – написав у себе на Facebook-сторінці генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

У коментарі «Детектору медіа» Дмитро Хоркін зазначив, що стартувало ФМ-мовлення у Харкові з прямої трансляції з обласної філармонії 2,5-годинного концерту музичних творів Мирослава Скорика. «Ми цю частоту обкатали 2,5-годинною прямою трансляцією з Харківської філармонії творів Мирослава Скорика. І це був особливий момент. Бо це була трансляція з будівлі, де вперше почало регулярне мовлення «Українське радіо» у 1924 році, там була перша студія. І ось через 95 років «Українське радіо» вийшло тут в ФМ-діапазоні. Хоча зараз у цій будівлі розміщується обласна філармонія», – сказав Дмитро Хоркін.

За його словами, завдячуючи ФМ-частоті значно розшириться аудиторія «Українського радіо» в Харкові, особливо автомобільна. Тепер харків’яни на частоті 106,1 ФМ зможуть почути не тільки новини, ток-шоу, мистецько-пізнавальні програми «Українського радіо», а й регіональні врізки «Українського радіо Харків».

Нагадаємо, радіостанції Суспільного радіо «Промінь» і «Культура» виграли ФМ-частоти в Києві на конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Підсумки конкурсу Нацрада підбила 4 квітня 2019 року.

comments powered by Disqus