Сергій Ткачук із Волинської філії НСТУ перейшов працювати на «Українське радіо»

Про це в інтерв’ю корпоративному сайту Суспільного сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Дмитро Хоркін.

За його словами,  Сергій Ткачук із Волинської філії Суспільного мовника — Українського радіо «Луцьк» — тепер уже працює на центральному Українському радіо.

«Його програми вже днями звучатимуть у нашому ефірі по всій країні. Це програми про юних сучасних українських музикантів, які виступають переважно в обласних центрах. Вони ще не стали загальнонаціональними зірками, але можливо, стануть завдяки таким програм, які звучатимуть і на першому каналі Суспільного радіо, і на радіо "Промінь", і на радіо "Культура"», сказав Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, на «Українському радіо» працюють над тим, щоб збільшити регіональні теми в ефірі загальнонаціональних радіостанцій «Українське радіо, радіо «Культура» та радіо «Промінь». Одним із таких проєктів є програма про громадських активістів, небайдужих людей, які змінюють країну, під назвою «Небайдужі», яку виробляє Володимир Носков із Харкова. Також на УР-1 виходить програма «Інклюзивний світ» Тетяни Кривоніс.

Фото: Фейсбук-сторінка Сергія Ткачука

comments powered by Disqus