Радіо «Пульс» розширило мовлення на півночі Луганської області

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор виконавчий «Луганської регіональної дирекції» Андрій Шаповалов.

«Радіо ПУЛЬС тепер чують і на півночі Луганської області !!! Налаштовуємо приймачі:
Біловодськ 102,1
Зоринівка 100,1
Марківка 102,9
Сватово 103,5
Велике Дякую концерну РРТ і особисто Віктору Дриндаку за гарну роботу!!!», – зазначив він.

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко пояснив на своїй сторінці у Facebook, чому Концерном РРТ 17 і 18 лютого 2017 року введено в експлуатацію та розпочато мовлення радіостанції «Пульс».

«З метою посилення інформаційної безпеки, нейтралізації негативного інформаційного впливу в Луганській області вводяться в експлуатацію додаткові FM-передачі», – написав він і додав, що подальше  розширення мережі мовлення заплановане у містах Троїцьке та Булолуцьк.

Нагадаємо, в липні 2014 року терористи захопили будівлю державної телерадіокомпанії на території Луганська. Телерадіокомпанія змушена була припинити свою діяльність. У 2015 році радіо «Пульс» відновило мовлення спочатку в інтернеті, а з червня 2015 року в Старобільську – 100,6 Мгц. Нині встановлено передавачі в інших районах області, і радіо «Пульс» можна чути в Станиці Луганській на частоті 99,5 МГц. А також радіостанція запрацювала в Лисичанську, Рубіжному і Сєвєродонецьку на хвилі 105,9 МГц. Радіо «Плюс» чують в частині окупованого Луганська, Кіровську, Алчевську, Стаханові, Первомайську. 

comments powered by Disqus