Радіо «Промінь» запустило віжуал-студію

Про це повідомили радійники на своїй фейсбук-сторінці «UA: Радіо Промінь».

«Вперше за 53 роки існування радіо "Промінь", у оновленій, студії радіостанції запускається visual-студія. Тепер ви зможете нас не лише чути, а й бачити пряму трансляцію на нашій сторінці у facebook», – проаносували на «Промені».

На фейсбук-сторінці у першій прямій трансляції є невеликі технічні неполадки, наприклад, коли ведучі пішли зустрічати гостей і ввімкнули музику, одночасно звучала і музика, і заставка «Люби музику – це взаємно. Радіо Промінь».

Наступна трансляція розпочнеться о 12: 03, можна буде подивитися наживо, що відбувається у студії  під час шоу «ДеньПРО».

Варто додати, що у багатьох програмах на сьогодні гостями є учасники нацвідбору на «Євробачення-2019».

Також будуть доступні і інші програми, які виходять у прямому ефірі. Зокрема, ведуча Галина Бабій зазначила, що відтепер її авторську програму «Династії» теж можна буде дивитися на фейсбук-сторінці «Променя».  

Нагадаємо, влітку радійники повідомляли, що ведучі музично-молодіжного радіо «Промінь» (другого каналу «Українського радіо») розпочали мовлення в оновленій студії прямого ефіру. Звідти восени мали вести онлайн-трансляцію у соцмережі.

Це не перше студійне оновлення на «Українському радіо». На початку липня студія прямого ефіру третього каналу Українського радіо «Культура» змінила дизайн і працює із сімома ефірними комп’ютерами. Під час прямому ефіру можна не лише телефонувати, а й спілкуватися через «Вайбер» і Facebook-паблік.

З лютого 2018 року ведучі «Українського радіо» почили мовити з оновленої віжн-студії.

comments powered by Disqus