Радіо «Культура» наживо транслюватиме концерт «Симфо-опера Мирослава Скорика»

Концерт «Симфо-опера» відбудеться в рамках міжнародного проекту «Рік музики Мирослава Скорика» до 80-річчя композитора Мирослава Скорика.

 «Симфо-Опера / Рік музики Скорика 19 березня у Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського - це точно головна подія півріччя в Києві у «Рік Музики Мирослава Скорика». Захід з таким розмахом ми ще не робили: 2 симфонічних оркестри, хор, понад 120 артистів на одній сцені. Унікальна програма та зірковий склад солістів», – написав у фейсбуку  Олександр Пірієв.

На сцені одночасно понад 120 музикантів виконають оперу «На русалчин Великдень» — твір застреленого чекістом на початку 1921 року Миколи Леонтовича. Звучатиме авторська редакція Мирослава Скорика, який особисто стоятиме за диригентським пультом.

Дійство «Симфо-опери» доповнить міжнародний склад солістів-піаністів: 13-річна лауреат конкурсу пам’яті Володимира Горовиця Ганна Небаба, лауреат конкурсу імені королеви Єлизавети в Бельгії Станіслав Христенко та заслужений артист України, професор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка Йожеф Ермінь вперше на одній сцені виконають всі три фортепіанні концерти Мирослава Скорика, повідомили на сайті «Українського радіо».

comments powered by Disqus