Програми Суспільного «UA: Спорт» та «Майстри спорту» стали найкращими на конкурсі «Україна олімпійська»

Про це повідомляє сайт Національного олімпійського комітету. 

На журналістський конкурс надійшли роботи практично з усіх регіонів України. Найбільш популярними стали такі номінації як: «Найкращі спортивні журналісти» та «Найкраща циклічна спортивна програма». 

Серед переможців є дві програми Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Церемонія нагородження відбулася 27 лютого.

Лауреатом XІХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів у номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма» став проєкт «UA:Спорт», який виходить на «UA:Першому» у будні після вечірнього випуску новин о 21:31.

У номінації «Дебют в спортивній журналістиці (відзнака імені відомого спортивного журналіста Олександра Мащенка)» переможницею стала Діана Кондратюк з програми «UA:Спорт».

Найкращою циклічною спортивною радіопрограмою України визнали проєкт «Майстри спорту», яка виходить на радіо «Промінь» щопонеділка та щочетверга о 19:00.

Нагороду керівнику спортивної редакції радіо «Промінь»  Вадимові Корженку вручали олімпійська чемпіонка Ольга Харлан та президент НОК України Сергій Бубка.

«Так одразу й не згадаю, хто з олімпійських чемпіонів сучасності не був у нашій студії гостем або не звучав телефонним зв’язком. Спортивні новини — регулярні, суто олімпійські щоденники — традиційні! Так, у регіонах теж є хороші програми, хоча вони здебільшого присвячені місцевим спортивним подіям, і тому приємно, що ми отримуємо нагороди в конкурентній боротьбі», — цитує слова Вадима Корженка пресслужба Суспільного.

Нагадаємо, у січні 2018 року НОК нагородив спортивних журналістів із «UA:Першого», ТРК «Львів», радіо «Вінтера» та «Промінь» за найкращі спортивні телерадіопрограми.

У червні 2018 року Національний олімпійський комітет України нагородив журналістів «UA: Першого» Олену КузнецовуВадима Шевякіна та Євгенія Каранова.

comments powered by Disqus