Новий сезон на «UA: Радіо Культура»: на суспільне радіо прийшли Вадим Карп’як та Богдан Нагайло

Про це в ефірі програми «Культура. Live» сказала продюсерка «UA: Радіо Культура» Ірина Славінська.

«Я знаю, що цей жанр (розмовний – Ред.), наприклад, на французькому радіо, називають "programme de débat" (програма дебатів) — де можуть відбуватися зіткнення, в хорошому сенсі слова, різних "цивілізацій"», — зазначила вона.

За її словами, щодня упродовж тижня на слухачів чекає ряд прем’єр.

Зокрема, у понеділок, 2 вересня о 19:00, відбудеться прем’єра радіофільму «Політ Теури, або Червона Птаха з України» про документалістку, мандрівницю й письменницю Софію Яблонську. Три серії цього радіофільму прозвучать 2, 3 та 4 вересня.

Також програма «Війна і мир» Юрія Макарова та Євгена Степаненка тепер виходитиме в прямому ефірі щопонеділка о 15:05.

У вівторок о 17:00 вийде в ефір програма «Оргкультура» Тетяни Трощинської. За словами продюсерки, вона присвячена радше бізнесовій тематиці.

У середу о 10:00 стартує прем’єра «Про закон і благодать»з ведучим Вадимом Карп’яком, який упродовж багатьох років веде програму «Свобода слова» на каналі ICTV. Ірина Славінська вважає, що «це буде розмова про найактуальніші, політичні, в тому числі, новини, але крізь культурні "окуляри"».

У середу, о 17:00 – прем’єра програми «Емоційний інтелект» з Тетяною Трощинською

«Це програма про те, як дати собі раду з усіма тими перетурбаціями, що відбуваються в житті. Ми з Тетяною, коли цю програму задумували, то сміялися, що прекрасна тема — як пережити за один рік двоє виборів і, наприклад, не розлучитися», — сказала Ірина Славінська.

В суботу о 14:00 – прем’єра програми «Школа опору та бунтарства», яку вестиме письменниця та правозахисниця Лариса Денисенко.

У суботу, о 18:00  – прем’єра програми «Пам’ятки свободи» з британсько-українським радіожурналістом Богданом Нагайлом. За словами пані Славінської, він робитиме ексклюзивну програму зі своїх архівів записів історичних подій. Цієї суботи годині Богдан Нагайло відкриє свої записи, присвячені найпершому в історії з’їзду Народного Руху, який стався 30 років тому. Він сам записував цей з’їзд на касету, і завдяки сучасній апаратурі, найцінніші синхрони вдалося розшифрувати. 

Нагадаємо, з 1 вересня культурно-просвітницька радіостанція Суспільного мовлення «UA: Радіо Культура» розпочала мовлення у Києві на 97.6 FM.

comments powered by Disqus