«Нічну вахту» на «Українському радіо» вестимуть Марта Мольфар і Дмитро Лавров

На «Українському радіо» оголосили переможця мистецького конкурсу на супровід власного радіопроєкту «Нічна вахта». Ним став ФОП Олексій Смірнов. Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Олексій Смірнов у коментарі сайту «Детектор суспільного мовлення» сказав, що так він себе називає у документах, насправді він більш відомий як Олексій Вайсман. У 2019 році він був адміністратором щоденного нічного інформаційно-розважального шоу «Нічна вахта»,  яке виходило на «Українському радіо» з 1 серпня по 31 грудня двома блоками з 23:07 до 23:56 та з 00:10 до 00:58. 

За словами Олексія Вайсмана, він і надалі займатиметься адміністративними питаннями, за творчий напрям у його команді відповідатиме Євген Лєсной – редактор (продюсер) «Нічної вахти».

Вестимуть нічні ефіри Марта Мольфар і Дмитро Лавров. Після півночі них приєднуватиметься Євген Лєсной.

У попередньому сезоні тиждень через тиждень «Нічну вахту» вели Марта Мольфар і В’ячеслав Соломка. У другій частині програми до прямого ефіру приєднувався один із редакторів – Сергій Смальчук чи Євген Лєсной.

«Ми хотіли повернути минулорічну команду, але, на жаль, Сергій Смальчук і В’ячеслав Соломка у цьому році не беруть участі у супроводі проєкту. В’ячеславу Соломці запропонували вести ранкові ефіри на ТРК "Київ", йому було б заважко працювати на шоу до першої ночі», – сказав  пан Вайсман.

Наразі команда, яка вироблятиме «Нічну вахту», має захистити кошторис перед тендерною комісію, і якщо все складеться, то уже з першого вересня в ефірі «Українського радіо» виходитиме щоденне нічне шоу «Нічна вахта». Заплановано 122 випусків,  проект має завершитися наприкінці 2020 року.

Нагадаємо, «Нічна вахта» – щоденне нічне шоу для дорослої аудиторії, що висвітлює різні сфери суспільного життя у легкій, невимушеній манері, з елементами гумору.

Програма композиційно складається з двох частин – до та після півночі. Перша частина передбачає участь гостя, друга частина насичена інтерактивними елементами. Кожен випуск містить конкурс для слухачів із розіграшем призів.

Про те, яким було шоу у першому сезоні, можна прочитати у статті Ольги Жук «Нічні вахтери "Українського радіо"».

comments powered by Disqus