На «Українському радіо» стартував серіал «Знову вибори»

Із початку жовтня на «Українському радіо» щодня о 14:50 та 20:50 виходить оcвітній серіал «Знову вибори».

Кожна серія триває приблизно 5 хвилин, серіал містить 40 епізодів, повідомляє пресслужба Суспільного.

У серіалі є дві дійові особи – страховий агент Слава (озвучує актор, ведучий Слава Соломка) та його знайома продавчиня Ірина Семенівна з місцевої крамнички в одній з громад (озвучує акторка Інга Нагорна).

Формат серіалу не повністю ігровий. Після короткої сценки, яка лише задає тему розмови, звучить докладне й зрозуміле кожному пояснення. Більшість епізодів супроводжують короткі історії з громад або опитування мешканців різних областей, що дає змогу розширити географію проєкту, бути ближчими до кожного виборця.

Також фахівці з виборчого права та різних сфер діяльності громад пояснюють із посиланням на конкретні норми закону, як діяти в різних ситуаціях, як реалізувати своє право або що є порушенням виборчого законодавства.

Серіал виходитиме до середини листопада. Перші три серії були про те, як перевірити кандидатів, як розібратися з бюлетенями, кого вибираємо на прийдешніх виборах.

Нагадаємо, з 7 вересня упродовж 7 тижнів на всіх платформах Суспільного виходить виборчий марафон «Місцеві», де розповідають історії з усієї країни про проблеми, якими живуть люди в регіонах і як їх можна вирішувати на місцевому рівні, не чекаючи політичних рішень. Історії з різних регіонів готують команди «Новин», їх транслюють в ефірі міжрегіонального «Ранку на Суспільному»«Суспільної студії», у новинних випусках «UA: Першого», в ефірі «Українське радіо», а також на сайті suspilne.media та в соціальних мережах Суспільного мовника.

Із 17 вересня на Першому каналі «Українського радіо» виходить щотижнева програма «Українське радіо. Місцеві» з Дмитром Хоркіним і Світланою Мялик.

comments powered by Disqus