На «Українському радіо Буковина» оновили студію

Про це в прямому ефірі під час програми «Радіодень» сказала ведуча Ольга Калиновська.

За її словами 4 березня – знаковий день для радіо, оскільки сьогодні ФМ-радіостанція «Українське радіо Буковина» святкує 3-річчя, а Буковина   –  70-річчя композитора, поета, творця української поп-музики Володимира Івасюка. 

1 березня радіостанції «Буковина» виповнилося 24 роки. 3 роки тому радіо запрацювало на хвилі 91, 8 фм. Нині «Українське радіо Буковина» можна чути на фм-частотах також у Новодністровську (106.6 фм) та Путилі (107 фм) у відрізках 07: 10 - 8: 00, 12: 10 - 13: 00, 17: 10 - 18: 00, 20: 10 - 20: 50. 

«У чотирьох ефірних відрізках слухайте ранкові шоу, головний проект дня, головний проект вечора та проекти румунською», – анонсють на фейсбук-сторінці «Українського радіо Буковина».  

Стара студія «Українського радіо Буковина»

Окрім того, аудиторія радіо розширилася завдяки тому, що доступна відео-трансляція на фейсбук-сторінці радіо. З 6 березня проект «РадіоДень. Точка дотику», який виходитиме з нової студії, наживо транслюватимуть на регіональному каналі «UA: Буковина».

Ведучий Ярослав Адамчук сказав у ранковому шоу «Інформаційний сніданок» на телеканалі «UA: Буковина», що тепер у ведучих буде більше відповідальності.

«Раніше ми працювали більше зі звукорежисером, то зараз він буде залишатися у центральній апаратній і коригуватиме деякі моменти. Ми будемо самі робити музичні паузи, аудіозаписи та все інше. Ведучий буде вести передачу і в той же момент перемикати на музику», – пояснив Ярослав Адамчук і додав, що телефонні дзвінки у студію також коригуватиме сам ведучий. У студію можна телефонувати, так і найближчим часом можна буде писати повідомлення у вайбер.

За його словами, тепер у студії користуються новою технікою, є камери, якісні мікрофони, комп’ютер, пульт.

«Краща якість апаратури дозволяє давати якісніший продукт і по звуку, і по зображенню. Нова студія – це приємніша картинка. Тепер нас можна слухати і можна буде бачити по телебаченню. Це відкриє нам двері для нових проектів із нової студії», – додав ведучий.  

Варто зазначити, що 4 березня о 17:15 на «Українському радіо Буковина» старт нового проекту «Дебати на вимогу». Тема для обговорення: Чи допоможе стерилізація тварин вирішити проблему безпритульних тварин у Чернівцях? Спікерами будуть засновник руху «Безпечні Чернівці» Сергій Добржанський і голова ГО Animal Helpers. Модератор: Тарас Прокоп.

comments powered by Disqus