На «Українське радіо» після канікул повертається декілька програм

Серед програм, які були на канікулах, є «А серйозно?» з ведучими Наталею Соколенко і Богданом Буткевичем і «Бути здоровим» з Оленою Григорович і Тамарою Гусейновою. Останні випуски цих програм вийшли в грудні 2019 року. 

Зокрема, «А серйозно?» можна буде почути у понеділок 20 січня о 19:10. Про це сайту «Детектор медіа» сказала ведуча Наталя Соколенко.

Наступна програма «Бути здоровим» вийде 22 січня, зазначено у програмі.

У той же час, наразі у радіопрограмі не зазначено дати, коли вийдуть свіжі випуски нічного шоу «Нічна вахта» з ведучими Мартою Мольфар і В’ячеславом Соломкою та програми про корупцію і кримінал «Справа честі» з Любомиром Ференсом. Поки що у січні в ефірі звучать повтори цих програм. 

Нагадаємо, з червня 2019 року щочетверга о 19:30 в прямому ефірі «Українського радіо» виходила програма «Справа честі» Любомира Ференса. У літньому сезоні було заплановано 12 випусків із перспективою продовження.

Прямоефірну щоденну програму «Нічна вахта» із 1 серпня 2019 року вели тиждень через тиждень Марта Мольфар і В’ячеслав Соломка. 

Із січня 2019 року щопонеділка о 19: 10 на «Українському радіо» виходить політично-сатиричного проект «А серйозно?» з Богданом Буткевичнм та Наталією Соколенко.

Програма «Бути здоровим» із Оленою Григорович і Тамарою Гусейновою виходить щосереди  об 11:08 у прямому ефірі з 2018 року.

comments powered by Disqus