На радіо «Промінь» вийде спецпроєкт «Маршрут Незалежності» за участі популярних музикантів

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

У «Маршруті Незалежності» взяли участь Олег СкрипкаХристина СоловійАрсен МірзоянДмитро ШуровОлександр ПоложинськийКатерина Павленко (Go_A)Фоззі та Фагот (ТНМК)Alina PashВалерій ХарчишинІван Леньо й Сергій Мартинюк.

В ефірі з 9:00 до 21:00 щогодини буде виходити по 2 інтерв'ю тривалоістю понад хвинину, сказали «Детектору суспільного мовлення». Розширені відеоверсії опублікують на сторінках «Променя» у  Facebook та Instagram.

За словами генерального продюсера радіо «Промінь» Максима Яковенка, «Маршрут Незалежності» – це чудова нагода поспілкуватися 24 серпня з усією країною про те, що незалежність країни формують історії кожного з нас і все починається з малого — із довіри, поваги, професійності, самовизначення й гідності. «У кожного свій шлях, а відповідно «Маршрут Незалежності» та всі ми є маленькими частинами однієї країни», — сказав він. 

Нагадаємо, до Дня Державного прапора 23 серпня, а також до Дня Незалежності України 24 серпня в ефірі каналів Суспільного радіо звучатимуть святкові спецвипуски програм.

comments powered by Disqus