На радіо «Промінь» стартував молодіжний передвиборний радіосеріал «ПоліТроль»

Молодіжну складову програм кандидатів у президенти аналізують через призму гумору та легкої сатири двоє політичних тролів, зазначено у першій серії.  Двоє ведучих радіосеріалу Станіслав Шулімов та Антон Суслов вивчають 44 передвиборчі програми кандидатів у президенти і називають себе в ефірі політичними тролями Школи політичної аналітики Могилянки.

Як повідомляє прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України, всього має вийти 22 випуски радіосеріалу: обговорюють по два кандидати в одній програмі.

Креативна продюсерка радіо «Промінь» Вікторія Польченко розповіла, що звернулася до Школи політичної аналітики при Києво-Могилянській академії й вирішили разом із їхніми молодими політичними експертами зробити проект, котрий допоможе розібратися з передвиборчими кампаніями кандидатів у президенти.

«Головне, що ми хочемо з'ясувати: що конкретно кожен із кандидатів планує зробити для молоді. Наші “політ-тролі” ретельно, але доступно й у режимі інфотейнменту розбирають усі  44 передвиборчі програми. Робимо ми це для того, щоб молода аудиторія Суспільного вільно орієнтувалася в передвиборчих планах кожного із кандидатів й робила свідомий вибір», – слова продюсерки цитує прес-служба НСТУ.  

Нагадаємо, на Першому каналі «Українського радіо» виходить проект «А серйозно?»  з Наталею Соколенко та Богданом Буткевичем. Ведучі також аналізують заяви кандидатів у президенти, при цьому Наталка Соколенко робить це виважено, інтелігентно, а Богдан Буткевич – з жартами. Про це можна прочитати у колонці Ольги Жук «Як Богдан Буткевич заклеїв рот скотчем Наталі Соколенко, або (Не)серйозно про кандидатів у президенти».

Фото: фейсбук-сторінка Антона Суслова

comments powered by Disqus