На радіо «Промінь» шукають сценаристів і ведучих для гумористичного шоу «Гомін Аут» (виправлено)

Про умови проведення мистецького конкурсу йдеться на корпоративному сайті Суспільного. Також цю інформацію сайту «Детектор суспільного мовлення» підтвердила Вікторія Роженко з радіо «Промінь», яка є контактною особою конкурсу.

За її словами, комісія конкурсу розглядатиме усі пропозиції, з переможцем підпишуть угоду. Запуск нового сезону шоу очікують восени. 

Пані Роженко додала, що формат «Гомін Аут» залишається незмінним. Це має бути і надалі щоденне гумористичне гостросоціальне стендап-радіошоу для молоді, яка реагує на зміни в політичному й культурному середовищі та мислить критично. Простою мовою, лаконічно й з іронією — про події в Україні та світі. 

Від учасників конкурсу чекають сценаріїв і записів трьох випусків програм.

«Учасники мають подати: - розгорнуті сценарії трьох передач циклу, створені для пари або тріо ведучих, з урахуванням хронометражу кожної передачі – до 5 хвилин; - запис трьох випусків радіошоу (за запропонованими сценаріями) хронометражем до 5 хв кожний, який включає начитування двома або трьома ведучими тексту передачі» – зазначено в умовах конкурсу.

Переможець конкурсу буде працювати над щоденним шоу «Гомін Аут» протягом 2020 року. У новому сезоні має вийти 100 випусків «Гомін Аут». Шоу готується у запису і має виходити в ефір щодня у будні – попередньо заплановано з понеділка по п’ятницю о 08:20 з повтором тричі на день.

Мистецький конкурс відбудеться в три етапи. На першому етапі конкурсна комісія відбере найкращі проєкти, на другому — запросить їхніх авторів презентувати ідеї, а на завершальному — визначить переможця/ницю.

Проєкти прийматимуть із 27 травня до 9 червня. Ім’я переможця/ниці оголосять не пізніше 15 липня.

Щоб узяти участь, потрібно надіслати свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу, на ideapromin@nrcu.gov.ua. Із запитаннями можна звертатися за номерами: (067) 596-0216 або (044) 239-6974. Контактна особа: Вікторія Роженко.

Нагадаємо, на радіо «Промінь» із першого жовтня до першого травня виходило гумористичне гостросоціальне стендап-шоу  «Гомін Аут». Його вели Антон Тимошенко, Єгор Шатайло і Сергій Ліпко – співавтори проєкту «Телебачення Торонто» й резиденти «Підпільного стендапу». .

comments powered by Disqus