На радіо «Культура» запустили спецпроект про культурну політику кандидатів у президенти

50-хвилинний спецпроект «Невже культура не на часі?» виходитиме наживо протягом березня на хвилях «Культури» щоп’ятниці о 17: 05. Всього буде 4 випуски.

Ірина Славінська та Василь Шандро у першому випуску зазначили, що для них культура завжди на часі.

У рамках програми ведучі та запрошені експерти розбиратися з передвиборчими обіцянками кандидатів у президенти щодо розвитку освіти, науки, мовної політики, релігійного життя, культурної політики та історичної пам’яті. Експерти також відповідають на запитання слухачів, які можуть телефонувати у студію.

Нагадаємо, інформаційно-музичне радіо «Промінь» і Школа політичної аналітики при Києво-Могилянській академії запустили радіосеріал «ПоліТроль», який виходить у будні о 9:40 на хвилях «Променя» у рамках програми «РанокПРО» (ведучі Ярина Скуратівська та Євген Павлюковський).

На Першому каналі «Українського радіо» виходить проект «А серйозно?»  з Наталею Соколенко та Богданом Буткевичем. Ведучі також аналізують заяви кандидатів у президенти, при цьому Наталка Соколенко робить це виважено, інтелігентно, а Богдан Буткевич – з жартами. Про це можна прочитати у колонці Ольги Жук «Як Богдан Буткевич заклеїв рот скотчем Наталі Соколенко, або (Не)серйозно про кандидатів у президенти».

Фото: сайт nrcu.gov.ua

comments powered by Disqus