На радіо «Культура» відбудеться прем'єра радіофільму до Дня пам'яті та примирення

Про це повідомляють на сайті «Українського радіо».

Художньо-документальний радіофільм прозвучить в ефірі двічі – о 09:00 та 21:00. Тривалість розповіді — 30 хвилин. Авторка — Нелля Даниленко.

На радіо зазначили, що головні герої радіофільму — військовики, які захищали Україну під час Другої світової війни, а також боронять від російської агресії нині.

Для проєкту використали унікальні архівні записи з радійних фондів. У радіофільмі прозвучитьголос письменника Олеся Гончара, який був учасником німецько-радянської війни. Також Нелля Даниленко записала в Авдіївці Донецької області бійців 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

Окрім того, 7, 89 та 10 травня в ефірі радіо «Культура» вийде низка проєктів до Дня пам'яті та примирення. Серед них постановка за мотивами роману «Тріумфальна арка» Еріха Ремарка 7 травня о 21:00, радіоверсія вистави «Слава героям» режисера Стаса Жиркова за однойменною п’єсою Павла Ар’є 9 травня о 21:00 та інші програми.

Нагадаємо, 8 травня на «UA: Першому» вийде марафон до Дня пам’яті та примирення, а «UA: Культура» покаже спецпроєкт у вечірньому слоті та документальний фільм власного виробництва «Примирення з перемогою».

comments powered by Disqus