На радіо «Культура» стартував новий сезон

Із початку вересня на радіо «Культура» стартував новий сезон, який розгортається поступово  мірою того, як змінюють себе різні дні тижня.

Про це сказала в інтерв’ю «Детектору суспільного мовлення» продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська.

 «Наші найновіші ластівки — радіоблоги», – сказала вона.

Щобудня на радіо «Кульутра» історик Олександр Алфьоров пропонує свій радіоблог про видатні постаті України «Дума про зраду і перемогу».

Також на «Культурі» запустили радіоблог «Я впізнаю цю музику з першої ноти», над яким працює вся музична редакція. У ньому звучать хіти класичної музики, фолку, українського ретро та класика української сцени 90-х.

Щовихідних о 20.00 виходить радіолекторій «Амфітеатр». Перші серії — про мисливців за вірусами та про науку про дані. У наступних серіях — і те, як досліджувати фольклор (ексклюзивна лекція від «ДахаБраха», до речі), і про «чорну» археологію, і про те, чи температура 36,6 — єдина нормальна, і про те, як правильно ходити з дітьми в музей.

«Також ми суттєво попрацювали з лінійками розмовних передач. Наприклад, щобудня о 12:10 тепер звучить лінійка, присвячена мистецтву — театру, літературі, візуальним мистецтвам, кіно», – розповіла Ірина Славінська.

О 12:10 у понеділок виходить «Третій дзвінок. Театральний клуб з Наталею Грабченко». У вівторок о 12:10 – «Кружляння слів» з Павлом Вольвачем. У середу – «Пряма мова» з Оленою Гусейновою. У четвер – «Штука» з Людмилою Ляхевич. У п’ятницю – «Кінозал» із Катериною Толокольніковою. Дві останні програми – нові.

«Ще одна нова лінійка — вечірній прайм, двогодинний музичний проєкт "Це класика" з потужним складом ведучих і незмінно цікавими гостями ефірів», – сказала пані Славінська.  

У цій лінійці звучать ексклюзивні записи з фондів «Українського радіо».

«Ми гарно попрацювали з вечірнім і нічним слуханням — тут і традиційний радіотеатр, і п’ятнична альтернатива серіалам "Радіодетектив" о 21:00, і вибудована лінійна ефіру для нічних "сов"», – додала продюсерка радіо «Культура».

Нагадаємо, у 2019 році у новому сезоні на радіо «Культура» прийшли Вадим Карп’як та Богдан Нагайло, авторські програми запустили Тетяна Трощинська та Лариса Денисенко.

comments powered by Disqus