На радіо «Культура» пройде тиждень сучасної української радіодрами

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська.

Найновіші постановки звучатимуть щодня о 21.00. У програмі: радіоп'єса Дмитра Тернового «Палата номер сім», радіоп'єса Юлії Ємець-Доброносової «Три хвилини слави», радіоп'єса Яни Коструліної «Сьома хвилина» і радіоп'єса «Голос» Ірини Борисюк.

«Це п'єси, що отримали відзнаки конкурсу Радіодрама UA/UK. І ми страшенно горді цією роботою», – додала Ірина Славінська.  

Нагадаємо, конкурс «Радіодрама UA/UK» у 2018 році організували спільно «Українське радіо», Британська Рада та Мистецький арсенал із метою розвитку в Україні жанру оригінальної радіодрами. 

 Переможницею  стала літературознавиця, журналістка, викладачка та письменниця Ірина Борисюк з п’єсою «Голос». Радіоп’єса «Голос» з актрисою і телеведучою Риммою Зюбіною та учасником гурту «Кому Вниз» Андрієм Середою пролунала в ефірі радіо «Культури» 24 січня 2019 року.

«Українське радіо» також відзначило п’єси Яни Коструліної «Сьома хвилина» та Юлії Ємець-Доброносової «Три хвилини слави». Тоді на радіо пообіцяли, що ці тексти, а також «Четвертий варіант» Артура Закордонця та «Палата №7» Дмитра Тернового стануть радіовиставами та прозвучать в ефірі «Українського радіо». 

У квітні 2019 року на радіо «Культура» відбулася прем’єра вистави «Сьома хвилина» за п’єсою Яни Коструліної,

comments powered by Disqus