Для «Українського радіо» придбали нове обладнання майже за 3 мільйони гривень

Національна суспільна телерадіокомпанія України купила для студії та апаратної прямих ефірів «Українського радіо»нове обладнання повного технологічного тракту на суму 2,9 млн гривень.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав член правління НСТУ, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

«Це допоможе замінити старовинне обладнання 2006 року виробництва, яке повністю відпрацювало свій ресурс. Це підвищить надійність і стабільність мовлення та цифрову якість звучання», – зазначив він.

За його словами, серед придбаного — новий звуковий пульт Axia від американської компанії Telos Alliance, призначений для заміни старого, який працює з 2006 року і вичерпав свій ресурс.

«Нове обладнання дозволяє перенести ефірний сигнал у формат IP з необмеженою кількістю входів і виходів, це сприятиме оперативному використанню всіх можливих джерел сигналу при раптовій зміні ситуації в Україні і необхідності термінових позапланових трансляцій», – написав Дмитро Хоркін.

На думку пана Хоркіна, «Українське радіо» змістовно уже давно не «брехунець», а незабаром і технологічно стане сучасним радіо.

Він сподівається, що у 2021 році НСТУ отримає належний бюджет і це дозволить осучаснити  обладнання і на радіо «Культура», а також у продакш-студіях усіх радіостанцій НСТУ.

Нагадаємо, у проєкті фінансового плану НСТУ на 2020 рік зазначається, що у компанії планують придбання обладнання на 119,2 млн грн. 

comments powered by Disqus