Для «Українського радіо Одеса» облаштували нову студію

Для «Українського радіо Одеса» облаштували нову студію

11:17,
22 Жовтня 2020
2776

Для «Українського радіо Одеса» облаштували нову студію

11:17,
22 Жовтня 2020
2776
Для «Українського радіо Одеса» облаштували нову студію
Для «Українського радіо Одеса» облаштували нову студію
Із нової студії можна транслювати радійні ефіри в інтернеті з картинкою, запрошувати гостей і записувати невеликі концерти.

Ведучі «Українського радіо Одеса» вийшли в прямий ефір з нової радійної студії, над оновленням якої довгий час працювали менеджер, продюсерка, інженери та радійники Одеської філії Суспільного.

Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

Нова студія комфортна як для самостійної роботи ведучого в прямому ефірі, так і для роботи зі звукорежисером з апаратної чи в студійному приміщенні.для роботи. Вона має сучасну звукоізоляцію і розроблені під потреби радійників меблі.

За словами редакторки «Українського радіо Одеса» Діани Попкової, тепер радійники можуть вести самотужки певні токшоу, а з радіомостами з Києвом й іншими регіонами виходитимуть в ефір під контролем техніків.

Нову студію зробили максимально інклюзивною. «Під час облаштування студії зважали на специфіку співпраці звукорежисера та ведучої, котра має порушення зору», — сказала Діана Попкова.

Над створенням декорацій для нової радіостудії працювали менеджер, продюсерка, інженери та радійники філії.

Продюсерка «UA: Одеси» Ірина Кипоренко сказала, що над оновленням студії у філії довго працювали, а редактори вчилися виходити в ефір самостійно, без допомоги звукорежисерів.

«Нову студію облаштували в приміщенні, яке раніше було резервним для телеефірів, але за розміром не дуже підходило для телебачення. З неї можна в майбутньому транслювати радійні ефіри в інтернеті з картинкою, а також запрошувати сюди гостей або навіть записувати невеликі концерти. Звісно, поки на заваді карантин, але вчимося працювати в нових реаліях», — зазначила вона.

Нагадаємо, у 2018 році тодішній менеджер Одеської філії НСТУ Олег Небольсин сказав «Детектору суспільного мовлення», що тоді технічний стан Одеської філії був одним із найгірших по Україні, щодня щось виходило із ладу. Працівники «Українського радіо. Одеса» теж жалілися на застарілу техніку та умови старої студії, що вони не мали можливості у старій студії реалізовувати ті проєкти, які би хотіли.  

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду