Аласанія анонсував запуск «Голосу Донбасу»

«Ми думаємо, що десь за місяць запустимо Голос Донбасу”. Ми вже маємо надані частоти для цієї радіостанції, і таких частот не одна, а доволі багато», - сказав Зураб Аласанія на прес-конференції 7 червня.

Як писав «Детектор медіа», Донецька регіональна дирекція НТКУ має дозволи Нацради на тимчасове мовлення на час проведення АТО в шести містах Донецької області: 87,9 МГц в Бахмуті (Артемівську), 100,3 МГц у Волновасі, 95,3 МГц у Димитрові, 95,7 МГц у Селидові, 88,0 МГц у Маріуполі, 90,4 Мгц у Краматорську.

Нагадаємо, що нова радіостанція «Голос Донбасу», яка є складовою Донецької регіональної дирекції НТКУ, розпочала тестове мовлення в грудні 2015 року. Планувалося, що повноцінне мовлення розпочнеться в лютому 2016 року.

Тим часом 30 травня на частоті 89,3 МГц у Станиці Луганській уже розпочало мовлення радіо «Пульс» Луганської регіональної дирекції НТКУ. Загалом Луганська регіональна дирекція НТКУ має дозволи на тимчасове мовлення з використанням 10 радіочастот. Дев’ять із них були надані НТКУ Нацрадою 2 червня.

comments powered by Disqus