«Лтава» покаже відеоверсію етно-рок-фестивалю «Мазепа-фест»

Про це йдеться на сайті телеканалу «Лтава».

Фестиваль «Мазепа-Фест» триватиме один день – 25 вересня з 15:00 до 22:00  на співочому полі імені Марусі Чурай.

Телеканал «Лтава» став генеральним інформаційним партнером фестивалю.  «Після п’ятирічної перерви, тріумфальне повернення однієї з  найяскравіших рок-подій країни, побачить вся Полтавщина, адже телеканал «Лтава» покаже відеоверсію Х ювілейного Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Мазепа-фест», – зазначено у повідомленні «Лтави».

Глядачі «Лтави» зможуть побачити найцікавіші моменти підготовки до фестивалю, інтерв’ю з його учасниками, організаторами та сюжети з різноманітних етно-локацій фестивалю у програмах «Квадрат Успіху», «Ранок на Лтаві» та «Полтавські телевізійні новини».

Директор «Мазепи-фест» Данило Данилейко зазначив, що цього року фестиваль відбудеться точно, адже він проходитиме за підтримки Міністерства молоді і спорту.

У програмі фестивалю – виступи відомих українських рок–гуртів,  фольклорних колективів, марш у вишиванках, козацькі забави, ярмарок ремісників та різні майстер-класи з народних  мистецтв.  

Квиток можна придбати в Інтернеті за 50 гривень, в день фестивалю на Співочому полі – за 70 гривень. Кошти, виручені з проведення фестивалю, використають на благодійність, заявив Данило Данилейко.  

Нагадаємо, останній, дев’ятий, фестиваль відбувся у 2011 році. Протягом дев’яти років проведення популярного фестивалю «Мазепа-фест», «Лтава» жодного разу не оминала нагоди підтримати інформаційно популярний молодіжний захід.

comments powered by Disqus